Tel:
Jiangsu Ascendent Optronics INC.
Jiangsu Ascendent Optronics INC.
Profesyonel Optoelektronik Ürünler Üreticisi

Ana sayfa

Jiangsu Ascendent Optronics INC. Kalite kontrol

Ben sohbet şimdi
Müşteri yorumları
Hala test aşamasında olsak da, tedarikçiden, mükemmel müşteri hizmetlerinden, harika iletişimden ve süreç boyunca inanılmaz derecede yardımcı olduğum için çok etkilendim. Gelecekte onlarla çalışmak için sabırsızlanıyoruz

—— Steffany

Mükemmel müşteri hizmeti ve şaşırtıcı malzeme! Termal Kamera Modülü harika!

—— Bay Francis

qc profili
QC Profili
Her şirket, kalitenin bir işletmenin kazanması için temel silah olduğunu derinden anlar. Kalite, işin başarıya ulaşmasına yardımcı olan faktörlerden biridir, bu yüzden kalitatif iş sağlamaya çalışıyoruz. Özel QC departmanımız var, voltajdan görünüme kadar her ekipmanı test ediyoruz, çalışanlarımız kesinlikle en iyisini sağlamak için teftiş yapacak ve müşterilerimiz için en istikrarlı makine. Bizim ekipman kesinlikle CE standardına göre tasarlanmış ve üretilmiştir, her ayrıntıyı ve kaliteyi önemsiyoruz. Müşterilerin memnuniyeti bizim peşimizde, lütfen firmamızdan en memnun ekipmanı alacağınızdan emin olun. Hammaddeden bitmiş ürüne kadar olan tüm üretim süreci sıkı bir kalite kontrolü altındadır. Tüm ürünler UL, RoHs, REACH, SGS Uluslararası standartlarına uygundur. UL No: E252099. Kalitemizden emin olabilirsiniz.

İletişim bilgileri
Jiangsu Ascendent Optronics INC.

Faks: 86-0512-67410893

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Jiangsu Ascendent Optronics INC.
13 Kuzey Binası, Dongjin Endüstri Blok, 8 Dongfu St Suzhou Endüstri Parkı, Jiangsu PRChina
Tel:86-512-67410893
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Termal Kamera Modülü Tedarikçi. © 2019 - 2021 thermalcameramodule.com. All Rights Reserved.